bozkávanie

Dobré rady (hlavne tá 2.časť XD)

3. března 2008 v 18:32 | KriS.
> > Časť prvá: PUSA
> > 1. PUSA na ruku ...... Ctím si ťa.
> > 2. PUSA na tvár ...... Chcel by som, aby sme
> ostali priatelia.
> > 3. PUSA na šiju ...... Chcem ťa.
> > 4. PUSA na pery ...... Milujem ťa.
> > 5. PUSA na ucho ...... Iba sa s tebou pohrávam.
> > 6. Pohľady do očí ...... Pobozkaj ma.
> > 7. Hrá sa s tvojimi vlasmi ..... Bez teba nemôžem
> žiť.
> > 8. Má ruky okolo tvojho pásu .... Vychutnám si ťa.
> >
> > Časť druhá: TRI DOBRÉ RADY
> > 1. Pre dievčatá: Keď je na teba chlap drzý, zbi
> ho.
> > 2. Pre chlapcov: Keď ťa dievča bije, pobozkaj ju.
> > 3. Pre dievčatá a chlapcov: K bozkávaniu nepatria
> oči - kto ich má
> > otvorené, často prichádza o to najdôležitejšie.
> >
> > Časť tretia: ZÁSADY SPRAVNEHO BOZKAVANIA
> > 1. Príliš tlsté pery se nakoniec zlisujú.
> > 2. Nepýtaj sa či môžeš bozkávať. Proste to len tak
> urob, alebo choď
> > od toho.
> > 3. Využi každé vhodné i nevhodné príležitosti k
> bozkávaniu.
> >
> > NEZABUDNI!!!!!!!!!
> > Ruža je ruža, fialka zostane fialkou,
> > Pusa však nie je žiadnou pusou bez riadnej dávky
> vášne.
> > Preto otvor ústa, zavri oči a bozkávaj, bozkávaj,
> bozkávaj -
> > opakovanie je matkou múdrosti.

Sweet kisses

17. února 2008 v 18:23 | KriS.
Dýcháni z úst do úst:
Spojte se s partnerem tak, aby se vaše rty dotýkaly po celém obvodu polibku, a poté začněte pomalu vysávat vzduch z partnerových plic. K tomuto polibku je nutná vzájemná spolupráce, takže musíte vysvětlit, jaké máte úmysly. V určitém okamžiku si vyměňte pozice a nechte naopak partnera, aby vysál vzduch z vašich plic. Toto líbání vyžaduje velké soustředění a synchronizaci, ale pokud se povede, bude patřit k těm nejerotičtějším praktikám
Líbání rty i zoubky:
Něžně se dotkněte partnera pod ouškem a pomalu mu sjíždějte po krku a jemně stiskněte zuby jeho kůži. Možná se vám toto líbání zdá lehce agresivní, ale pokud budete dost jemní, určitě u partnera zvýšíte hladinu endorfinu v těle. Když vás vaše přítelkyně takto líbá, znamená to, že se vás nehodlá vzdát.
Francouzké polibky:
Vklouzněte jazykem mezi partnerovy rty. Dotkněte se jeho jazyku a pohybujte s ním dovnitř a ven. Tento druh polibku je neskutečně vzrušující a hra jazyků je prostě neuvěřitelně sexy. Jazykem se můžete dotýkat vnitřní strany tváří nebo horního patra. Také můžete jemně hladit zoubky. Je zvláštní, že při tomto druhu líbání jsou muži rádi, když partnerka dobývá svým jazykem jejich ústa. Naproti tomu pro některé ženy by mohla být přílišná agresivita vašich "útoků" nepříjemná
Objímaní se rty:
Tento polibek je asi nejznámější z filmového plátna a je také o trošku nevinnější než ten francouský. Takto se člověk vydrží líbat mnohem déle. Jak se to dělá? Jednoduše svými rty sevřete spodní ret, nechte partnera/ku sevřít váš horní ret nebo opačně. Pohybujte pomalu rty a něžně je vtahujte dovnitř. Vždy po chvíli si měňte pozice. Tyto polibky jsou jedny z opravdu nejkrásnějších, neboť se při líbání do rtů nahrne větší množství krve a jsou pak daleko citlivější

Návod na bozkávanie pre začiatočníkov

26. října 2007 v 20:12 | KriS.
Cauko....
pozrel som si stranku birdz.sk a nasiel som tam tu poradnu ale nevedel som ako do nej napisat tak pisem tak. Mam 16 rokov a taky problem ze neviem ako pobozkat babu a onedlho to asi budem musiet spravit - ako sa to robi? myslim tu techniku ci aj s ja zykom alebo nie.....
Diki....
Marcel

1)Môžeš nájsť veľa pripomienok k bozkávaniu v časopisoch pre mladých, ale to určite aj tak nevyužiješ. Ako sa hovorí, lepšie jej raz vidieť ako stokrát počuť. Keď na to príde, budeš mať strach, budú sa ti triasť kolená a predsa budeš vedieť čo robiť. Zrejme som ti asi nepomohla, určite si chcel počuť nejaké konkrétne rady, ale časom pochopíš, že tie sú ti úplne zbytočné a svoju "techniku" si vypracuješ sám, podľa toho čo sa Tebe a jej páči
2)Tak na začiatok skús bez. Ale žiadna dobrá technika ktorá sa dá popísať asi ani nie je. Proste k nej pristúp, pootvor ústa, prilož ich k jej perám a to už príde samo. Ak ona nie je úplný nováčik tak si o tebe bude myslieť najskôr aký si neobratný, ale to po chvíli zmizne, ak budeš brať na vedomie aj ju a nebudeš myslieť len na svoje ústa. Proste nemysli a len po nej opakuj.
3)Budete stáť oproti sebe, budeš ju držať, ona teba, budete sa pozerať priamo do očí. Budeš sa triasť, budeš sa báť, budeš to strašne chcieť, budeš nervózny, bude ti klepať srdce, bude ti stáť. Potom sa priblížite hlavami a zase sa synchronizovane oddialite. Budeš ako ten chalan z tej reklamy na Orange Paušál 30 mini. Potom sa nakoniec odhodláte, a zrazu zistíš, že vaše jazyky sa dotýkajú a snažia sa dostať do úst toho druhého. Nebudeš nič vidieť, lebo budeš mať zatvorené oči a budeš sa cítiť krásne. Len pozor, ak tvoja baba predtým fajčila cigaretu, tak sa možno pogrciaš :))

Fakty o bozkávaní

22. září 2007 v 17:18 | KriS.
- Polibek je dotek rtů na znamení lásky, míru, nebo úcty (polibek ruky). Některé národy totéž místo polibků vyjadřují třením nosů.
- Polibky na ústa jsou vzrušivé proto, že nervová zakončení ze rtů jsou vedena přes centrální nervový systém přímo do pohlavních orgánů.
- Partnera potěšíte, když ho políbíte na místo nacházející se mezi krkem a ušním boltcem.
- Polibky na šíji a ramena, na špičky prsou a na pupík mohou vzbuzovat ty nejšťastnější pocity.
- Během polibku spotřebujete asi 12 kalorií, krevní tlak stoupne až k číslu 150 a do pohybu se uvede 29 obličejových svalů.
- Polibek lze snadno pokazit. Mlaskavými zvuky, zápachem z úst, příliš bolestivým kousnutím nebo příliš hlubokým zasouváním jazyka do úst.
- Skutečně romantický polibek by měl být velmi něžný a pomalý, aby ho partner mohl plně přijmout.
- Při savém polibku dochází k vytažení celého jazyka z partnerových úst.
- Při motýlím polibku se dotknou rty a špičky jazyků jen jemně jako motýlí křídla. Dýchá se lehce pootevřenými rty, čímž se efekt ještě znásobí.
- Při všech druzích polibků je potřeba sledovat reakce partnera a podle nich se řídit. Je to záruka úspěchu.
 
 

Reklama